Witamy Państwa na nowej stronie internetowej Chata Bieszczady – Chata Na Zaszumyczu. Przedstawiamy, we właściwych witrynach , szczegółową ofertę naszych domków. Posiadamy Chatę w której oferujemy 16 miejsc noclegowych usytuowanych na jednej posesji ( Kalnica 49), i Domek 8 osobowy. Oba nasze obiekty znajdują się na jednej posesji. Zapraszamy do obejrzenia naszej galerii i wirtualnej wycieczki po obiekcie.

Bieszczady to kraina, która ma kilka stolic, kilka bram i kilka serc. Ale głównym sercem są góry wysokie, lasem porośnięte i rozległe połoniny. Dobrze zachowane lasy bukowe stanowią prawdziwy raj dla dzikich zwierząt. Żyją w nich żubry, jelenie, sarny, niedźwiedzie, wilki, rysie i żbiki.Warto je zwiedzić i poznać. Nie szybko i byle jak. Bieszczady trzeba oglądać latem, w słońcu, ale też nie zrażać się deszczem, który czasami gości w tych stronach. Trzeba zejść z drogi, pójść w las, wspiąć się na górę, przejść się zboczem koło potoków i wąwozów, potem wrócić na słońce, na łąki pełne kwiatów, podpatrzyć przyrodę w jej bujnym rozkwicie.  Warto bywać w Bieszczadach jesienią, gdy lasy zmieniają kolor, gdy można spotkać tu wszystkie barwy tęczy, gdy wśród gór snuje się melancholijny smutek. Przyroda zwalnia bieg życia, szykuje się do zimowego snu, do pozornej martwoty. Jesienią zbiera się w Bieszczadach grzyby i orzechy. Chociaż dni są krótkie, pogody słotne, wiatry coraz zimniejsze, można odbyć jeszcze sporo spacerów, zobaczyć różne dziwy przyrody. A dla zahartowanych Bieszczady są równie piękne w zimie. Zimowa śnieżna szata daje tu niesamowite efekty. W pogodne dni widać wyraźnie wszystkie okoliczne szczyty. I ubrane na biało lasy…

Jest to idealne miejsce na rodzinny , przyjacielski wyjazd, duża ilość szlaków i wiele atrakcji zapewni Państwu  rozrywkę dla młodszych jak i dla starszych. Bieszczady są również bardzo „smaczne”,  wiele restauracji i barów oferuje dobre jedzonko, regionalne jak i całkiem zwyczajne.